Онлайн-конференция с Светланой Рыжук, от 23.10.2012

Для нее телевидение - это жизнь! Она каждый день появляется на ваших экранах. А ее улыбка согревает даже в непогоду!
 
Ведущая "Погоды"на Новом канале занимает активную позицию в жизни. Говорит на английском, польском, русском и украинском языках. Профессионально занимается академическим вокалом, пишет стихи и ежегодно покоряет снежные вершины. Играет в большой теннис и рисует картины!
 
У вас есть уникальная возможность узнать много нового о Светлане Рыжук!

 

Пожалуста войдите на сайт для отправки вопроса

Ответы на вопросы:
 • Легко ли было пробиться на телевидение?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Одночасно легко, важко, екстремально, неочікувано. Поясню: потрібно постійно працювати над собою, любити свою справу, практикуватися. І тоді є можливість пробитися самому, як я – пройти кастинг. Або Вас, можливо, можуть помітити за Вашою роботою будь-де. Це може бути: сцена, театр, гурток танців, попередня робота, або просто магазин – де ви емоційно та впевнено можете виборювати свої права (до речі, так траплялося з багатьма відомими голлівудськими актрисами)))
 • Які ваші перші враження від Нового каналу?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Перші враження від Нового Каналу – атмосфера, таємничість, творчість, запах, лаштунки…
 • Робили коли-небудь на когось пародію?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Ви знаєте, постійно це роблю, як тільки з’являється вільний час. Це ж свого роду акторська майстерність. А я це обожнюю! В моїй колекції: політик - Борис Єльцин; співачки: Селін Діон, Шер, Вітні Хьюстон, Тіна Кароль, Ані Лорак; акторки: Шерон Стоун, Міла Йовович, Одрі Тоту та баг.ін...
 • Вы, как ведущая прогноза погоды, сами верите в прогноз погоды?)
  Ответ Светланы Рыжук:
  Звичайно вірю!)) Але зазвичай коли потрібно - усю синоптичну інформацію забуваю, і коли виходжу на вулицю одягаюся ну зовсім не по погоді!!!))) "Чоботяр без чобіт"!
 • Какая ваша любимая программа на новом канале?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Ревізор, Репортер, Підйом, Шоумастгоуон.
 • Вам нравиться работать на "Новом канале"?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Так! Дуже! Новий Канал для мене – це моя друга сім’я. Тут завжди панує творча атмосфера, гарний настрій та непідкупні емоції!
 • Как Вы относитесь к экстрасенсам?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Намагаюсь уникати усіма можливими способами!
 • Расскажите о Ваших увлечениях
  Ответ Светланы Рыжук:
  Захоплень дуже багато! Головні – це риторика, спілкування з професіоналами з різних сфер, мови, академічний вокал, акторська майстерність, балет, плавання, малювання та ін…
 • Что для Вас главное в жизни?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Головне в житті для мене – це моє здоров’я та здоров’я моїх близьких. А все інше можна подолати і здобути!
 • Вам не пропонували бути ведучою якогось проекту?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Весь час пропонували і запрошували. Але я відмовлялася з різних причин. Пропонували свого часу бути ведучою ранкового шоу "Підйом", це тоді, коли шукали ведучу для Притули і Педана, запрошували бути ведучою музичної програми на М1, ведучою кулінарної програми на "Меню ТВ", також запрошували бути ведучою програми "Тв-Таблоїд" на Новому каналі (до речі, я погодилась і успішно стартувала в прямому ефірі з часткою - 20%). Дзвонив і запрошував телеканал ТЕТ, К1. Але на той час ці пропозиції реалізувати мені було важко. Адже я була студенткою та і не всі формати мені підходили. Зараз я вже чітко усвідомлюю для якого проекту я виросла і хотіла б вести. А ще мене запрошували в якості ведучої на програму "Репортер"(при чому без кастингу)…але на той момент я захворіла запаленням легень і знову ж таки довелося відмовити.
 • Як ви стали ведучою погоди на Новому каналi?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Вже є відповідь на конференції
 • Ваша улюблена страва?
  Ответ Светланы Рыжук:
  В їжі я гурман. Люблю молекулярну кухню. Страви: салат з крабом, піца – чотири сира, крокети і багато ін... Люблю переважно українську та італійську кухню.
 • Какое время года вы любите?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Люблю ту пору року в якій знаходжуся в даний момент. Але все ж таки най, най, найулюбленіша пора – це літо.
 • А где вы проводите Новый год и Рождество? И где бы хотели провести?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Моє бажання співпало з можливістю. Тому я відсвяткую Новий Рік та Різдво зі своєю сім’єю. А саме на Західній Україні в місті Луцьку в колі великої родини. Потім планую поїхати до друзів у Львів, Франківськ, Карпати. Нехай ці великі різдвяні свята принесуть в мій дім та в усі Ваші домівки мир, спокій, гармонію, радість та щастя!!!
 • Вы в гороскоп верите? :)
  Ответ Светланы Рыжук:
  Ні. В гороскоп не вірю. Хоча інколи цікавлюся. Я – Близнюки. І все, що стосується цього повітряного знаку - майже правда. Вірю тільки в хороші речі, які мають трапитися. А про погані навіть не читаю.
 • Какой вид спорта вы любите, и главное почему ?
  Ответ Светланы Рыжук:
  О, що стосується спорту, це болюча тема. Я фанат усього спортивного. Якби не стала людиною творчої професії. Винятково була б спортсменкою. Причому подобається як гімнастика так і плавання, біг, великий теніс, лижі, ковзани. Чому? Мабуть, тому що з дитинства була гнучкою та витривалою. Та й взагалі обожнюю спорт у всіх його проявах!!! Наприклад мій день починається о 6.00, а вже о 8.30 я в тренажерному залі. Це дає мені заряд енергії, сили та натхнення на цілий день. І Вам раджу обрати для себе саме такий спосіб життя. От побачите як позитивно та результативно це буде впливати на ваш організм.
 • Кем мечтали стать в детстве?
  Ответ Светланы Рыжук:
  В дитинстві я мріяла стати професійною актрисою, співачкою та телеведучою.
 • Яке ваше улюблене заняття окрім роботи на телебаченні?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Люблю спілкуватись з професіоналами з різноманітних сфер, це можуть бути люди абсолютно не творчих професій. Обожнюю обмінюватися досвідом та знаходити нові знайомства. Люблю вивчати мови. І ще багато часу приділяю роботі над акторською майстерністю. Це ще одна сфера,якою я живу. Кіно для мене – це те, до чого я готуюсь і цілеспрямовано йду. Наразі пишу сценарій для короткометражки. І працюю над своєю роллю. Ну і звісно публічні виступи. У вільний від роботи час, я готую ряд цікавих публічних виступів на різноманітну тематику. Це заздалегідь опрацьовані матеріали, адаптовані під відповідну аудиторію. Також займаюсь викладанням риторики для дітей та дорослих. Готую їх до публічних виступів, даю поради, відкриваю секрети успішних виступів перед великою аудиторією, допомагаю усвідомити поданий для дискусії матеріал.
 • Як сталося , що Ви стали ведучою погоди на Новому каналі?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Досить випадково. Я до Нового каналу працювала на місцевому телебаченні ведучою погоди. І була вже з досвідом роботи в кадрі. Тому і надіслала своє резюме на Новий. А тим паче вчилася тоді ще в ЛНУ ім. Івана франка, факультет – міжнародна журналістика. Тому й вирішила податись до Києва працювати вже на столичному рівні. Ось мене і покликали на кастинг, який я успішно пройшла і була безумовно щаслива! Адже це мій перший крок на великому телебаченні.
 • А ви не хочете написати свою книжку з віршами?
  Ответ Светланы Рыжук:
  Про свою книгу ще поки рано говорити. Хоча і є що написати. Але поки що це особисті ліричні вірші та проза про кохання, зраду, помсту, образу, красу, патріотизм, щастя, обов’язок і т.д…
Оставить комментарий
Что бы комментировать авторизируйтесь
 • 13.12.2013 20:06:45
  Что за бред у Вас с новым форматом погоды? Это же тупость! Эти наигранные эмоции, "вылазящие" руки с вещами.. Света, Вам это совсем не идет!
смотрите
на новом